VU Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto / Matematikos ir informatikos instituto autoriaus (-ių) 'Jonas Kazys Sunklodas' publikacijų sąrašas (pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]):
Publications of 'Jonas Kazys Sunklodas', VU Institute of Data Science and Digital Technologies / Institute of Mathematics and Informatics (based on 1. Lithuanian Academic Library Network (LABT) database of Vilnius University Library [since 2011 until now] and 2. LABT database of Wroblewski Library of the Lithuanian Academy of Sciences [until 2010]):
Eil. Nr. Publikacija
1Sunklodas, Jonas Kazys. On the rate of convergence in the central limit theorem for random sums of strongly mixing random variables // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. eISSN 1573-8825. 2018, vol. 58, no. 2, p. 219-234. DOI: 10.1007/s10986-018-9391-6.
2Sunklodas, Jonas Kazys. On the rate of convergence in the global central limit theorem for random sums of independent random variables // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. eISSN 1573-8825. 2017, Vol. 57, no 2, p. 244-258. DOI: 10.1007/s10986-017-9358-z.
3Sunklodas, Jonas Kazys. On the normal approximation under some condition for a differential equation of the characteristic function // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer Science+Business Media. ISSN 0363-1672. eISSN 1573-8825. 2016, Vol. 56, No. 1, p. 114-126. DOI: 10.1007/s10986-016-9308-1.
4Sunklodas, Jonas Kazys. On the normal approximation of a negative binomial random sum // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. eISSN 1573-8825. 2015, Vol. 55, no. 1, p. 150-158. DOI: 10.1007/s10986-015-9271-2.
5Sunklodas, Jonas Kazys. On the normal approximation of the negative binomial random sum // 11th international Vilnius conference on probability theory and mathematical statistics : abstracts of communication, Vilnius, birželio 30-liepos 4 d. Vilnius : TEV, 2014. ISBN 9786094332203. p. 235.
6Sunklodas, Jonas Kazys. On the normal approximation of a binomial random sum // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2014, Vol. 54, no. 3, p. 356-365. DOI: 10.1007/s10986-014-9248-6.
7Sunklodas, Jonas Kazys. L1 bounds for asymptotic normality of random sums of independent random variables // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2013, Vol. 53, no. 4, p. 438-447. DOI: 10.1007/s10986-013-9220-x.
8Sunklodas, Jonas Kazys. On the normal approximation of a sum of a random number of independent random variables // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2012, Vol. 52, no. 4, p. 435-443. DOI: 10.1007/s10986-012-9185-1.
9Sunklodas, Jonas Kazys. Some estimates of normal approximation for the distribution of a sum of a random number of independent random variables // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2012, vol. 52, no. 3, p. 326-333. DOI: 10.1007/s10986-012-9176-2.
10Sunklodas, Jonas Kazys. Some estimates of the normal approximation for φ-mixing random variables // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2011, vol. 51, no. 2, p. 260-273. DOI: 10.1007/s10986-011-9124-6.
11Sunklodas, Jonas Kazys. Some estimates of the normal approximation for independent non-identically distributed random variables // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2011, vol. 51, no. 1, p. 66-74. DOI: 10.1007/s10986-011-9108-6.
12Sunklodas, Jonas Kazys. Some estimates of the normal approximation for mixture of Poisson and gamma random variables // Lietuvos matematikos rinkinys. Lietuvos matematikų draugijos darbai. ISSN 0132-2818. 2010, T. 51, p. 475-479. Prieiga per internetą: <ftp://ftp.science.mii.lt/pub/publications/51_TOMAS%282010%29/Tikimybiu_Teorijos_sekcija%28454-479%29.pdf>.
13Sunklodas, Jonas Kazys. On the rate of convergence of L_p norms in the CLT for Poisson random sum // Lietuvos matematikos rinkinys. Lietuvos matematikų draugijos darbai. ISSN 0132-2818. 2009, T. 50, p. 437-442. Prieiga per internetą: <ftp://ftp.science.mii.lt/pub/Publications/50_TOMAS(2009)/TIKIMYBES/Sunklod.pdf>.
14Sunklodas, Jonas Kazys. Uniform bound for asymptotic normality of discounted m-dependent random variables using Heinrich's method // Lithuanian mathematical journal. ISSN 0363-1672. 2009, Vol. 49, no. 4, p. 464-470. DOI: 10.1007/s10986-009-9058-4.
15Sunklodas, Jonas Kazys. On the rate of convergence of L_p norms in the CLT for Poisson and gamma random variables // Lithuanian mathematical journal. ISSN 0363-1672. 2009, Vol. 49, no. 2, p. 216-221. DOI: 10.1007/s10986-009-9039-7.
16Sunklodas, Jonas Kazys. On limit uniform distribution = Apie tolygųjį ribinį skirstinį // Lietuvos matematikos rinkinys. Vilnius : Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. 2008, T. 48/49, p. 417-421.
17Sunklodas, Jonas Kazys. On L_1 bounds for asymptotic normality of some weakly dependent random variables // Acta applicandae mathematicae. ISSN 0167-8019. 2008, Vol. 102, iss. 1, p. 87-98. DOI: 10.1007/s10440-008-9211-9.
18Sunklodas, Jonas Kazys. On normal approximation for strongly mixing random fields // Theory of probability and its applications. ISSN 0040-585X. 2008, Vol. 52, Iss. 1, p. 125-132. DOI: 10.1137/S0040585X97982815.
19Sunklodas, Jonas Kazys. On normal approximation of discounted and strongly mixing random variables = Apie stipriai susimaišiusių ir su nuolaida atsitiktinių dydžių normalųjį aproksimavimą // Lietuvos matematikos rinkinys. ISSN 0132-2818. 2007, T. 47, Nr. 3, p. 399-409.
20Sunklodas, Jonas Kazys. On normal approximation of discounted and strongly mixing random variables // Lithuanian mathematical journal. ISSN 0363-1672. 2007, Vol. 47, no. 3, p. 327-335. DOI: 10.1007/s10986-007-0022-x.
21Sunklodas, Jonas Kazys. О нормальной аппроксимации для случайных полей с сильным перемешиванием // Теория вероятностей и её применения. ISSN 0040-361X. 2007, Т. 52, вып. 1, p. 60-68.
22Sunklodas, Jonas Kazys. On normal approximation for strongly mixing random variables // Acta applicandae mathematicae. ISSN 0167-8019. 2007, Vol. 97, iss. 1-3, p. 251-260. DOI: 10.1007/s10440-007-9122-1.
23Bentkus, Vidmantas Kastytis; Sunklodas, Jonas Kazys. On normal approximations to strongly mixing random fields // Publicationes mathematicae. ISSN 0033-3883. 2007, T. 70, fasc. 3-4, p. 253-270. DOI: ISI:000245940700001.
24Statulevičius, Vytautas; Bentkus, Vidmantas Kastytis (red.); Statulevičienė, Aldona (red.); Paulauskas, Vygantas (red.); Rudzkis, Rimantas (red.); Rutkauskas, Stasys (red.); Saulis, Leonas (red.); Sunklodas, Jonas Kazys (red.); Žandaris, Aidas (red.). Selected mathematical papers / Vytautas Statulevičius ; [editorial board: Vidmantas Bentkus (editor-in-chief) ... et al.]. Vilnius : Matematikos ir informatikos institutas, 2006. 652 p. ISBN 9986680336.
25Sunklodas, Jonas Kazys. On the discounted global CLT for some weakly dependent random variables // Lithuanian mathematical journal. ISSN 0363-1672. 2006, Vol. 46, no. 4, p. 475-486. DOI: 10.1007/s10986-006-0043-x.
26Sunklodas, Jonas Kazys. On the discounted global CLT for some weakly dependent random variables = Apie nuolaidos globaliąją CRT kai kuriems silpnai priklausomiems atsitiktiniams dydžiams // Lietuvos matematikos rinkinys. ISSN 0132-2818. 2006, T. 46, Nr. 4, p. 584-597.
27Sunklodas, Jonas Kazys. A lower bound of L_p norms in the CLT for strongly mixing random variables // Lithuanian mathematical journal. ISSN 0363-1672. 2005, Vol. 45, no. 4, p. 475-486. DOI: 10.1007/s10986-006-0009-z.
28Sunklodas, Jonas Kazys. Нижняя оценка норм L_p в ЦПТ для сильно перемешанных случайных величин = A lower bound of L_p norms in the CLT for strongly mixing random variables = Normų L_p apatinis įvertis CRT stipriai susimaišiusiems atsitiktiniams dydžiams // Lietuvos matematikos rinkinys. ISSN 0132-2818. 2005, T. 45, Nr. 4, p. 587-602.
29Sunklodas, Jonas-Kazys. On the normal approximation for weakly dependent random variables = Apie normalųjį aproksimavimą stipriai susimaišiusiems atsitiktiniams dydžiams // Lietuvos matematikos rinkinys. Vilnius : Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. 2005, T. 45, spec, nr, p. 562-565.
30Sunklodas, Jonas Kazys. On the rate of convergence of L_p norms in the central limit theorem for independent random variables = Normų L_p konvergavimo greitis centrinėje ribinėje teoremoje nepriklausomiems atsitiktiniams dydžiams // Lietuvos matematikos rinkinys. ISSN 0132-2818. 2002, T. 42, Nr. 3, p. 376-389.
31Sunklodas, Jonas Kazys. On a lower bound of L-p norms in the central limit theorem for phi-mixing random variables // Acta applicandae mathematicae. ISSN 0167-8019. 2003, Vol. 79, iss. 1-2, p. 143. DOI: ISI:000185493000014.
32Sunklodas, Jonas Kazys. On the law of large numbers for weakly dependent random variables = Apie didžiųjų skaičių dėsnį silpnai priklausomiems atsitiktiniams dydžiams // Lietuvos matematikos rinkinys. ISSN 0132-2818. 2004, T. 44, Nr. 3, p. 359-371.
33Sunklodas, Jonas Kazys. Tikimybių teorijos kursas : vadovėlis / Jonas Kazys Sunklodas ; Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Matematikos ir informatikos institutas ; [recenzavo Leonas Saulis, Juozas Mačys]. Vilnius : Technika, 2003. 271 p. ISBN 9986056683.
34Sunklodas, Jonas Kazys. On lower bounds for L_p norms in the central limit theorem for independent and m-dependent random variables = Normų L_p apatiniai įverčiai centrinėje ribinėje teoremoje nepriklausomiems ir m-priklausomiems atsitiktiniams dydžiams // Lietuvos matematikos rinkinys. ISSN 0132-2818. 2001, T. 41, Nr. 3, p. 375-392.