VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Erikas Karikovas' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Karikovas, Erikas. Self-approximation of periodic Hurwitz zeta-functions // Nonlinear analysis : modelling and control. Vilnius : Vilnius University Institute of Mathematics and Informatics. ISSN 1392-5113. 2015, Vol. 20, No. 4, p. 561-569. DOI: 10.15388/NA.2015.4.7.
2Karikovas, Erikas; Pańkowski, Ĺukasz. Self-approximation of Hurwitz zeta-functions with rational parameter // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2014, vol. 54, no. 1, p. 74-81. DOI: 10.1007/s10986-014-9228-x.
3Garunkštis, Ramūnas; Karikovas, Erikas. Self-approximation of Hurwitz Zeta-functions // Functiones et Approximatio Commentarii Mathematici.- Monographic series. Poznan : Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. ISSN 0208-6573. 2014, Vol. 51, no. 1, p. 181-188.