VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Gediminas Bagdonas' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Manstavičius, Martynas; Bagdonas, Gediminas. A class of bivariate copula mappings // Fuzzy sets and systems. Amsterdam : Elsevier Science. ISSN 0165-0114. 2019, vol. 354, p. 48-62. DOI: 10.1016/j.fss.2018.05.001.
2Manstavičius, Martynas; Bagdonas, Gediminas. A class of bivariate copula mappings // Copulas and their applications: to commemorate the 75th birthday of Professor Roger B. Nelsen : July 3-5, 2017, Almeria, Spain : book of abstracts. Almeria : Universidad de Almeria, 2017. ISBN 9788469740750. p. 49. Prieiga per internetą: <http://docplayer.net/53300834-Book-of-abstracts-copulas-and-their-applications-to-commemorate-the-75th-birthday-of-professor-roger-b-nelsen.html> [žiūrėta 2017-10-17].