VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Jonas Sprindys' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Sprindys, Jonas; Šiaulys, Jonas. Regularly distributed randomly stopped sum, minimum, and maximum // Nonlinear analysis: modelling and control. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla. ISSN 1392-5113. eISSN 2335-8963. 2020, vol. 25, no. 3, p. 509-522. DOI: 10.15388/namc.2020.25.16661.
2Navickienė, Olga; Sprindys, Jonas; Šiaulys, Jonas. Ruin probability for the bi-seasonal discrete time risk model with dependent claims // Modern stochastics: theory and applications. Vilnius : VTeX. ISSN 2351-6046. eISSN 2351-6054. 2019, vol. 6, no 1, p. 133-144. DOI: 10.15559/18-VMSTA118.
3Navickienė, Olga; Sprindys, Jonas; Šiaulys, Jonas. The Gerber-Shiu discounted penalty function for the bi-seasonal discrete time risk model // Informatica. Vilnius : Vilniaus universitetas Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0868-4952. eISSN 1822-8844. 2018, vol. 29, no 4, p. 733-756. DOI: 10.15388/Informatica.2018.190.
4Kizinevič, Edita; Sprindys, Jonas; Šiaulys, Jonas. Randomly stopped sums with consistently varying distributions // Modern stochastics: theory and applications. Kiev : VTeX. ISSN 2351-6054. 2016, Vol. 3, No. 2, p. 165-179. DOI: 10.15559/16-VMSTA60.