VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Julius Damarackas' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Damarackas, Julius. A note on the normalizing sequences for sums of linear processes in the case of negative memory // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer Science+Business Media. ISSN 0363-1672. eISSN 1573-8825. 2017, Vol. 57, no 4, p. 421-432. DOI: 10.1007/s10986-017-9372-1.
2Damarackas, Julius; Paulauskas, Vygantas. Spectral covariance and limit theorems for random fields with infinite variance // Journal of multivariate analysis. San Diego : Elsevier Inc. ISSN 0047-259X. 2017, Vol. 153, p. 156-175. DOI: 10.1016/j.jmva.2016.09.013.
3Damarackas, Julius; Šiaulys, Jonas. A note on the net profit condition for discrete and clasical risk models // Lithuanian Mathematical Journal /. New York : Springer New York LLC. ISSN 0363-1672. eISSN 1573-8825. 2015, Vol. 55, No. 4, p. 465-473. DOI: 10.1007/s10986-015-9292-x.
4Damarackas, Julius; Paulauskas, Vygantas. Properties of spectral covariance for linear processes with infinite variance // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2014, vol. 54, no. 3, p. 252-276. DOI: 10.1007/s10986-014-9242-z.
5Damarackas, Julius; Šiaulys, Jonas. Bi-seasonal discrete time risk model // Applied mathematics and computation. New York : Elsevier Science Inc. ISSN 0096-3003. 2014, vol. 247, p. 930-940. DOI: 10.1016/j.amc.2014.09.040.
6Bloznelis, Mindaugas; Damarackas, Julius. Degree distribution of an inhomogeneous random intersection graph // Electronic journal of combinatorics. Newark : Electronic Journal Of Combinatorics. ISSN 1077-8926. 2013, vol. 20, no. 3, Art. no. P3 [p. 1-16]. Prieiga per internetą: <http://www.combinatorics.org/ojs/index.php/eljc/article/view/v20i3p3> [žiūrėta 2013-10-21].