VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Laima Kaziulytė' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Garunkštis, Ramūnas; Kaziulytė, Laima. Asymptotic distribution of Beurling integers // International journal of number theory. Singapore : World Scientific Publishing Company. ISSN 1793-0421. eISSN 1793-7310. 2018, vol. 14, iss. 10, p. 2555-2569. DOI: 10.1142/S179304211850152X.