VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Albertas Zinevičius' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Zinevičius, Albertas. Non-sums of two cubes of algebraic integers // Colloquium Mathematicae. Warsaw : Polska Akademia Nauk. ISSN 0010-1354. eISSN 1730-6302. 2021, vol. 163, no. 2, p. 285-293. DOI: 10.4064/cm7945-11-2019.
2Zinevičius, Albertas. On the congruent number problem over integers of cyclic number fields // Mathematica Slovaca / Mathematical Institute of Slovak Academy of Sciences. Berlin : Walter de Gruyter. ISSN 0139-9918. eISSN 1337-2211. 2016, vol. 66, iss. 3, p. 561-564. DOI: 10.1515/ms-2015-0158.
3Zinevičius, Albertas. On the average number of rational points of bounded height on hyperelliptic curves // Beiträge zur Algebra und Geometrie / Contributions to Algebra and Geometry. Heidelberg : Springer. ISSN 0138-4821. 2012, Vol. 53, no. 1, p. 225-233. DOI: 10.1007/s13366-011-0050-x.
4Zinevičius, Albertas. x5 - y2 = 4 and Gaussian integers // Šiauliai mathematical seminar / Šiauliai University. Šiauliai : Šiaulių universiteto leidykla. ISSN 1822-511X. 2012, vol. 7, p. 157-161. Prieiga per internetą: <http://siauliaims.su.lt/pdfai/2012/Zine-2012.pdf> [žiūrėta 2012-11-23].
5Zinevičius, Albertas. On the average number of rational points of bounded height on hyperel- liptic curves // 27th Journées Arithmétiques, June 27 - July 1, 2011, Vilnius, Lithuania : programme and abstract book. Vilnius : Vilniaus universitetas. 2011, p. 66. Prieiga per internetą: <http://at.yorku.ca/c/b/b/v/74.htm> [žiūrėta 2011-07-08].