VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Gailė Paukštaitė' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Paukštaitė, Gailė. The minimizer for the second order differential problem with the integral condition = Antrosios eilės diferencialinio uždavinio su integraline sąlyga minimalusis sprendinys // Lietuvos matematikos rinkinys. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla. ISSN 0132-2818. eISSN 2335-898X. 2019, t. 60, p. 27-32. DOI: 10.15388/LMR.A.2019.14951.
2Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. The minimum norm least squares solution to differential nonlocal problems // Mathematical modelling and analysis [MMA2018] : 23rd international conference, May 29–June 1, 2018, Sigulda, Latvia : abstracts. Riga : University of Latvia, 2018. ISBN 9789934195174. p. 57.
3Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. The minimizer for the second order differential problem with one nonlocal condition = Antrosios eilės diferencialinio uždavinio su viena nelokaliąja sąlyga minimalusis sprendinys // Lietuvos matematikos rinkinys. Ser. A. Vilnius : Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. eISSN 2335-898X. 2017, Vol. 58, p. 28-33. (Serija A). DOI: 10.15388/LMR.A.2017.06.
4Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Generalized Green's functions for mth-order discrete nonlocal problems // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. eISSN 1573-8825. 2017, Vol. 57, No. 1, p. 109-127. DOI: 10.1007/s10986-017-9346-3.
5Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Green's matrices for first order differential systems with nonlocal conditions // Mathematical modelling and analysis. Vilnius : Technika; Taylor & Francis. ISSN 1392-6292. eISSN 1648-3510. 2017, Vol. 22, No. 2, p. 213-227. DOI: 10.3846/13926292.2017.1291456.
6Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Green's matrices for first order differential equations with nonlocal conditions // Mathematical modelling and analysis [MMA2017] : 22nd international conference, May 30-June 2, 2017, Druskininkai, Lithuania : abstracts. Vilnius : Technika, 2017. ISBN 9786094760228. eISBN 9786094760211. p. 50. Prieiga per internetą: <http://inga.vgtu.lt/~art/konf/abstracts_2017.pdf> [žiūrėta 2017-06-26].
7Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Nullspace of the m-th order discrete problem with nonlocal conditions = m-osios eilės diskrečiojo uždavinio su nelokaliosiomis sąlygomis nulių aibė // Lietuvos matematikos rinkinys. Ser. A. Vilnius : Vilniaus Universitetas. Matematikos ir Informatikos Insititutas. ISSN 0132-2818. eISSN 2335-898X. 2016, t. 57, p. 59-64. DOI: 10.15388/LMR.A.2016.11.
8Štikonas, Artūras; Paukštaitė, Gailė. The minimum norm least squares solution to the discrete nonlocal problems // Numerical computations: theory and algorithms (NUMTA-2016): proceedings of the 2nd international conference, 19–25 June 2016, Pizzo Calabro, Italy. Ser.: AIP conference proceedings. Vol. 1776. ISSN 0094-243X. Melville : AIP Publishing, 2016. ISBN 9780735414389. Art. No. 090039. DOI: 10.1063/1.4965403.
9Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Generalized Green’s functions to the differential nonlocal problems // 21st international conference Mathematical modelling and analysis, June 1–4, 2016 in Tartu, Estonia : conference programme and abstracts of MMA 2016 [elektroninis išteklius]. Tartu : [Institute of Mathematics and Statistics of the University of Tartu]. 2016, p. 59. Prieiga per internetą: <http://www.ut.ee/mma2016/nmd3/abstraktid09876/Paukstaite.pdf> [žiūrėta 2016-11-14].
10Štikonas, Artūras; Paukštaitė, Gailė. The minimum norm least squares solution to the discrete nonlocal problems // Numerical computations: theory and algorithms : book of abstracts of the 2nd international conference and summer school, Pixxo Calabro, Italy, 19-25 June 2016. Pizzo Calabro : University of Calabria. 2016, p. 156. Prieiga per internetą: <http://si.dimes.unical.it/~yaro/numta2016/NUMTA2016_Abstracts.pdf> [žiūrėta 2016-11-28].
11Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Generalized Green's functions for m-th order discrete nonlocal problems // Mathematical modelling and analysis: 20th international conference : abstracts, May 26-29, 2015, Sigulda, Latvia. Riga : University of Latvia, 2015. ISBN 9789984459998. p. 67. Prieiga per internetą: <http://www.lu.lv/fileadmin/user_upload/lu_portal/projekti/mma2015/MMAtezes/Paukstaite.pdf> [žiūrėta 2015-06-08].
12Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Nullity of the second order discrete problem with nonlocal multipoint boundary conditions = Antrosios eilės diskrečiojo uždavinio su nelokaliosiomis daugiataškėmis sąlygomis defektas // Lietuvos matematikos rinkinys. Proceedings of the Lithuanian Mathematical Society. Ser.A. Vilnius : Vilniaus Universitetas. Matematikos ir Informatikos Insititutas. ISSN 0132-2818. 2015, Vol. 56, p. 72-77. DOI: 10.15388/LMR.A.2015.13.
13Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Ordinary and generalized Green's functions for the second order discrete nonlocal problems // Boundary value problems. New York : Springer. ISSN 1687-2770. 2015, vol. 2015, art no 207, p. [1-19]. DOI: 10.1186/s13661-015-0474-6.
14Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Ordinary and generalized Green's functions for discrete nonlocal problems // Mathematical modelling and analysis (MMA2014) : 19th international conference, May 26-29, 2014, Lithuania : abstracts. Vilnius : Technika, 2014. ISBN 9786094576928. p. 52. Prieiga per internetą: <http://inga.vgtu.lt/~art/konf/AbstractsMMA2014.pdf> [žiūrėta 2014-09-12].
15Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Generalized Green’s functions for the second-order discrete problems with nonlocal conditions // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2014, Vol. 54, no. 2, p. 203-219. DOI: 10.1007/s10986-014-9238-8.
16Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Classification of the nullity for the second order discrete nonlocal problems // Lietuvos matematikos rinkinys. Ser. A. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla. ISSN 0132-2818. eISSN 2335-898X. 2014, t. 55, p. 40-45. DOI: 10.15388/LMR.A.2014.08.
17Paukštaitė, Gailė. Generalized Green's functions for discrete boundary value problems // 18th international conference : mathematical modelling and analysis ( MMA2013 ) and fourth international conference : approximation methods and orthogonal expansions ( AMOE2013), May 27 - 30, 2013, Tartu, Estonia : abstracts. Tartu : University of Tartu. 2013, p. [1]. Prieiga per internetą: <http://www.ut.ee/mma-amoe2013/nmd3/abstraktid09876/Paukstaite.pdf> [žiūrėta 2013-06-17].
18Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Investigation of matrix nullity for the second order discrete nonlocal boundary value problem // Lietuvos matematikos rinkinys. Ser. A. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla. ISSN 0132-2818. eISSN 2335-898X. 2013, t. 54, p. 49-54. DOI: 10.15388/LMR.A.2013.12.
19Paukštaitė, Gailė; Štikonas, Artūras. Generalized Green’s functions for second-order discrete boundary-value problems with nonlocal boundary conditions // Lietuvos matematikos rinkinys. Ser. A. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla. ISSN 0132-2818. eISSN 2335-898X. 2012, t. 53, p. 96-101. DOI: 10.15388/LMR.A.2012.17.