VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Grintas Junevičius' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Drungilas, Paulius; Jankauskas, Jonas; Junevičius, Grintas; Klebonas, Lukas; Šiurys, Jonas. On certain multiples of Littlewood and Newman polynomials // Bulletin of the Korean Mathematical Society. Seoul : Korean Mathematical Society. ISSN 1015-8634. eISSN 2234-3016. 2018, vol. 55, no. 5, p. 1491-1501. Prieiga per internetą: <http://pdf.medrang.co.kr/kms01/BKMS/55/BKMS-55-5-1491-1501.pdf> [žiūrėta 2018-10-11].