VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Jurgita Markevičiūtė' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Skučienė, Daiva; Markevičiūtė, Jurgita. Social risks and class in the Baltic States: insights for social investment strategy // Journal of developing societies. New Delhi : Sage Publications. ISSN 0169-796X. eISSN 1745-2546. 2021, vol. 37, iss. 1, p. 83-97. DOI: 10.1177/0169796X21999306.
2Bartkus, Karolis; Markevičiūtė, Jurgita; Činčiūtė, Sigita. Functional data analysis of fNIRS data // 11th international workshop on data analysis methods for software systems (DAMSS 2019), Druskininkai, Lithuania, November 28-30, 2019 / Lithuanian Computer Society, Vilnius University Institute of Data Science and Digital Technologies, Lithuanian Academy of Sciences. Vilnius : Vilnius University Press, 2019. ISBN 9786090703243. eISBN 9786090703250. p. 10. DOI: 10.15388/Proceedings.2019.8.
3Venskus, Julius; Treigys, Povilas; Bernatavičienė, Jolita; Markevičiūtė, Jurgita. Detecting Maritime traffic anomalies with long-short term memory recurrent neural network // 11th international workshop on data analysis methods for software systems (DAMSS 2019), Druskininkai, Lithuania, November 28-30, 2019 / Lithuanian Computer Society, Vilnius University Institute of Data Science and Digital Technologies, Lithuanian Academy of Sciences. Vilnius : Vilnius University Press, 2019. ISBN 9786090703243. eISBN 9786090703250. p. 89. DOI: 10.15388/Proceedings.2019.8.
4Skučienė, Daiva; Lazutka, Romas; Čižauskaitė, Aušra; Markevičiūtė, Jurgita. Socialinių išmokų vaidmuo mažinant skurdą ir pajamų nelygybę naujųjų socialinės rizikos grupių gyvenimo kelyje. Vilnius : Vilniaus uNIversiteto leidykla, 2018. 164 p. ISBN 9786090700549. eISBN 9786090700532.
5Danilenko, Svetlana; Markevičiūtė, Jurgita; Šiaulys, Jonas. Randomly stopped sums with exponential-type distributions // Nonlinear analysis: modelling and control. Vilnius : Vilnius University Institute of Mathematics and Informatics. ISSN 1392-5113. 2017, Vol. 22, No. 6, p. 793-807. DOI: 10.15388/NA.2017.6.5.
6Markevičiūtė, Jurgita; Račkauskas, Alfredas; Suquet, Charles. Testing epidemic change in nearly nonstationary process with statistics based on residuals // Statistical papers. Heidelberg : Springer. ISSN 0932-5026. eISSN 1613-9798. 2017, Vol. 58, no 3, p. 577-606. DOI: 10.1007/s00362-015-0712-0.
7Markevičiūtė, Jurgita. Functional limit theorems in Hölder space for residuals of nearly nonstationary AR(1) process // Probability and mathematical statistics. Wrocław : Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego. ISSN 0208-4147. 2017, Vol. 37, fasc. 1, p. 163-183. Prieiga per internetą: <http://www.math.uni.wroc.pl/~pms/files/37.1/Article/37.1.7.pdf> [žiūrėta 2017-05-08].
8Markevičiūtė, Jurgita. Epidemic change tests for the mean of innovations of an AR(1) process // Statistics and probability letters. Amsterdam : Elsevier. ISSN 0167-7152. 2016, Vol. 112, p. 79-91. DOI: 10.1016/j.spl.2016.02.001.
9Markevičiūtė, Jurgita. Invariance Principle Under Self -Normalization for AR(1) Process // Proceedings of the 19th European Young Statisticians Meeting. Prague : MATFYZPRESS; Publishing House of the Faculty of Mathematics and Physics; Charles University in Prague, 2015. ISBN 9788073783013. p. 92-97. Prieiga per internetą: <http://eysm2015.karlin.mff.cuni.cz/EYSM2015-proceedings.pdf> [žiūrėta 2015-09-07].
10Markevičiūtė, Jurgita. AR(1) processes and epidemic change tests // 38th Conference on Stochastic processes and their Applications 2015 : book of abstracts. Oxford : University of Oxford. 2015, p. 142. Prieiga per internetą: <http://spa2015.oxford-man.ox.ac.uk/sites/default/files/omi_wysiwyg/168/Book_of_Abstracts_web.pdf> [žiūrėta 2015-07-22].
11Markevičiūtė, Jurgita; Račkauskas, Alfredas; Suquet, Charles. Testing the epidemic change in nearly nonstationary autoregressive processes // Nonlinear analysis: modelling and control. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla. ISSN 1392-5113. eISSN 2335-8963. 2014, vol. 19, no. 1, p. 67-82. DOI: 10.15388/NA.2014.1.5.
12Markevičiūtė, Jurgita; Račkauskas, Alfredas; Suquet, Charles. Epidemic change test for AR(1) process // 11th international Vilnius conference on probability theory and mathematical statistics : abstracts of communication, Vilnius, birželio 30-liepos 4 d. Vilnius : TEV, 2014. ISBN 9786094332203. p. 180-181.
13Markevičiūtė, Jurgita. Testing the epidemic change in nearly nonstacionary processes // German-Polish Joint Conference on Probability and Mathematical Statistics, Toruń, 6-9 June 2013 : book of abstracts and complete pragramme. Toruń : UMK. 2013, p. 133.
14Markevičiūtė, Jurgita; Račkauskas, Alfredas; Suquet, Charles. Functional limit theorems for residuals of nearly nonstationary processes // Nonstationarity and risk management : final workshop of the thematic cycle of the Institut des études avancées de l'Université de Cergy-Pontoise, 21-25 January, 2013. Cergy-Pontoise : Université de Cergy-Pontoise. 2013, p. 17.
15Markevičiūtė, Jurgita. Silpnas didžiųjų skaičių dėsnis beveik nestacionariems pirmos eilės autoregresiniams procesams funkcinėse erdvėse // Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai : antroji LMA Jaunųjų mokslininkų konferencija, Vilnius, 2012 02 14. Fizinių mokslų sekcija : pranešimų tezės. Vilnius : LMA leidykla. 2012, [1 p.].
16Markevičiūtė, Jurgita; Suquet, Charles; Račkauskas, Alfredas. Functional central limit theorems for sums of nearly nonstationary processes // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. 2012, vol. 52, no. 3, p. 282-296. DOI: 10.1007/s10986-012-9173-5.
17Markevičiūtė, Jurgita. Aukšto dažnio duomenų suglodinimo dimensijos parinkimas = The choice of dimension of high frequency data smoothing // Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai : pirmosios LMA Jaunųjų mokslininkų konferencijos pranešimų santraukos, Vilnius, 2011.02.08 [Elektroninis išteklius]. Vilnius : LMA leidykla. 2011, p. [1].
18Markevičiūtė, Jurgita; Račkauskas, Alfredas; Suquet, Charles. Functional limit theorems for sums of nearly non stationary processes // Publications de L'U.F.R. De Mathematiques Pures et Appliquees. Lille : IRMA. 2011, Vol. 71, p. 8 [VIII].