VU Matematikos ir informatikos instituto autoriaus 'Saulius Jokubaitis' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazes VUB [nuo 2011 m. iki dabar] ir LMAVB [iki 2010 m. imtinai]:

Eil. Nr. Publikacija
1Jokubaitis, Saulius; Celov, Dmitrij; Leipus, Remigijus. Sparse structures with LASSO through principal components: International Journal of Forecasting // International journal of forecasting. Amsterdam : Elsevier BV. ISSN 0169-2070. eISSN 1872-8200. 2021, vol. 37, iss. 2, p. 759-776. DOI: 10.1016/j.ijforecast.2020.09.005.